Služby

 

Webové stránky a portálové riešenia

Chcete prezentovať vašu firmu, živnosť, organizáciu, alebo chcete mať vlastnú osobnú (rodinnú) stránku. Vytvoríme riešenie šité presne pre vás. Na základe vašich požiadaviek a našich skúseností vyrobíme stránku, ktorá vám pomôže zaujať verejnosť, efektívne prezentovať informácie a odlíšiť sa od konkurencie.

 

Grafika a dizajn

Kvalitná grafika a priehľadný dizajn je jedným z najdôležitejších faktorov pomocou ktorých oslovíte zákazníkov a odlíšite sa od konkurencie. V prípade požiadaviek vieme pripraviť aj reklamné a tlačové grafické materiály. V dnešnej dobe ľudia čoraz častejšie prezerajú web z mobilov a tabletov. Preto jednoduchý a prehľadný responzívny dizajn (dynamické prispôsobenie stránky pre mobily a tablety - pohodlnejšie prezeranie) pre vás tiež vytvoríme. Je veľmi dôležité mať responzívne prispôsobenú web stránku. Hlavne mladí používajú mobil na surfovanie po internete v prípade, že majú chvíľu voľného času.

 

Eshop aplikácie

Elektronický obchod je v súčasnosti najdynamickejšia oblasť obchodu. Neustále rastie počet ľudí a množstvo tovaru zakúpeného elektronicky. Dobre navrhnutou Eshop aplikáciou podporíte predaj aj v kamenných predajniach. Spravíme pre vás riešenie vyhovujúce vašim špecifickým požiadavkám a potrebám. Implementácia úhrady tovarov cez rôzne online bankové platby realizujeme s maximálnou spoľahlivosťou a bezpečnosťou.

 

Servis vašich stránok

Nie ste spokojný so súčasnou programátorskou firmou alebo programátorom? Vykonáme servis vašej súčasnej web stránky profesionálne a za prijateľné ceny. Zmeníme texty, vylepšíme vzhľad, upravíme alebo pridáme novú funkcionalitu (schopnosti, možnosti) vašej stránky. V prípade vášho záujmu a po analýze môžeme realizovať aj rozsiahlejšiu inováciu webu.

 

SEO optimalizácia, SEM marketing a reklama

SEO optimalizácia predbehne vašu web stránku v celosvetových internetových vyhľadávačoch ( Google, Bing, Yahoo) aj v domácich vyhľadávačoch (Zoznam.sk, Azet.sk, Centrum.sk). Správnou SEO optimalizáciou máte dlhodobú a zadarmo reklamu pre vašu sortiment ponuky. Najnovšie riešime ku príkladu slovné spojenie rigorózní práce. Postupne po malých zlepšeniach ide hore, nie je to úplne možné spraviť hneď na počkanie.Podobné slová ako rigorózka môžu niekedy kontinuálne rasť s hlavným výrazom. Keď sa vaša stránka objaví na popredných pozíciách vo vyhľadávači, hneď pre potencionálnych zákazníkov vzbudzuje väčšiu dôveru. Sprostredkujeme pre vás reklamnú prezentáciu (SEM) vo vyhľadávačoch aj ostatné reklamne možnosti na internete.

 

Prípadové štúdie a intranetové aplikácie

Máte pocit, že firemné procesy a komunikácia vašej organizácie s okolím viazne. Na vašu žiadosť zrealizujeme kompletnú analýzu organizácie, oblasť pôsobenia a konkurenciu pre zefektívnenie činnosti.

12.12 2018, 13:57