O nás

Spoločnosť Emder s.r.o. je mladá rýchlo rozvíjajúca spoločnosť, zameraná na vývoj a implementáciu webových riešení. Našim klientom chceme poskytnúť kvalitné služby so 100% spokojnosťou zákazníka. Spoločnosť realizuje projekty cez kontextový redakčný systém. Po skúmaní a testovaní rôznych CMS systémov sa špecializuje na CMS TYPO3. Emder s.r.o. sa zameriava na realizáciu prezentačných internetových stránok aj náročných portálových riešení. Projekty sú realizované s jedinečnou, pútavou grafikou a priehľadným dizajnom. Na každom projekte pracujeme s úplným nasadením. Našim cieľom je 100% sa zamerať na každý projekt, ktorý realizujeme.

 

Vieme vytvoriť komplexné webové riešenie špeciálne prispôsobené pre špecifické požiadavky klientov. Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti s vytváraním najmodernejších internetových systémov, ktoré spĺňajú najrôznejšie potreby malých aj veľkých organizácií. Našim cieľom je aby naše informačné riešenia zlepšili marketingové, konkurenčne a trhové postavenie firiem v rámci konkurencie.

 

Web ktorý pre vás vytvoríme bude obsahovať najmodernejšie používané internetové technológie, vrátane SEO optimalizácie. Ponúkame aj SEM marketing, čiže Google vyhľadávač prípadne iné vyhľadávače budú na vašej strane.

 

Nešpecializujeme sa len na programovanie webových aplikácií . Potrebujete vytvoriť napríklad Windows aplikáciu, .NET aplikáciu - program alebo aplikáciu do mobilu pre Android, iOS (Apple produkty) prípadne Windows mobilnú aplikáciu. Vieme naprogramovať riešenia pre čo vašu najväčšiu spokojnosť.

 

12.12 2018, 13:20