Komplexné riešenie pre váš web

TYPO3

 

TYPO3 je CMS systém určený pre malé, stredné, veľké internetové projekty. Je postavený na objektovom programovacom jazyku PHP. TYPO3 je Open Source systém. Zdrojové kódy systému sú voľne dostupné a ktokoľvek rozširovať a upravovať. Licencia, aktualizácie a všetky základné súčasti sú úplne zadarmo. TYPO3 svojou funkcionalitou a spôsobom manažovania obsahu, prekonáva ostatne voľne dostupné CMS systémy.

 

K TYPO3 je dostupných veľké množstvo modulov, ktoré sú zadarmo a poskytujú rozširujúcu funkcionalitu, podľa potrieb zákazníka. Samozrejmosťou sú moduly pre e-shopy, pokročilé moduly pre šablónovanie stránky, moduly pre registráciu užívateľov a veľa ďalších.

 

TYPO3 je veľmi obľúbený  CMS systém pre firemné a komerčné portály najmä v západnej Európe (najmä v Nemecku). Jeho prednosťou je, že sa dá použiť pre jednoduché prezentačné stránky aj pre rozsiahle a náročné projekty.

 

Viac informácii sa dozviete na TYPO3 oficiálnej stránke. Na stránke je odkaz na demo účet pre pozretie (otestovanie TYPO3). Už na prvý pohľad môžete v deme vidieť rozdiel oproti iným CMS systémom (Content management system v preklade by sa dalo uviesť ako systém manažérstva obsahu). Užívateľské rozhranie je rozdelené do troch častí. Úplne na ľavo sú základné ovládacie prvky z hľadiska šírky je to malý panel. Podobne malý panel je strom podstránok tiež na ľavej strane. Podobný strom podstránok má len málo CMS systémov. Veľmi sprehľadňuje editáciu záznamov a prácu s upravovaním obsahu. Čo do šírky najväčšia časť je napravo a v skratke slúži na samotné editovanie. Skúste demo a sami uvidíte výhody TYPO3 riešenia.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať? Napíšte nám.

Kontaktujte nás

* - povinné údaje

Kontakt

Emder s.r.o.

Adresa:

Telefón:

Email:

Skype: