Komplexné riešenie pre váš web

O nás

Spoločnosť Emder s.r.o. je mladá rýchlo rozvíjajúca spoločnosť, zameraná na vývoj a implementáciu webových riešení. Našim klientom chceme poskytnúť kvalitné služby so 100% spokojnosťou zákazníka. Spoločnosť realizuje projekty cez kontextový redakčný systém. Po skúmaní a testovaní rôznych CMS systémov sa špecializuje na CMS TYPO3. Emder s.r.o. sa zameriava na realizáciu prezentačných internetových stránok aj náročných portálových riešení. Projekty sú realizované s jedinečnou, pútavou grafikou a priehľadným dizajnom. Na každom projekte pracujeme s úplným nasadením. Našim cieľom je 100% sa zamerať na každý projekt, ktorý realizujeme.

 

Vieme vytvoriť komplexné webové riešenie špeciálne prispôsobené pre špecifické požiadavky klientov. Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti s vytváraním najmodernejších internetových systémov, ktoré spĺňajú najrôznejšie potreby malých aj veľkých organizácií. Našim cieľom je aby naše informačné riešenia zlepšili marketingové, konkurenčne a trhové postavenie firiem v rámci konkurencie.

 

Web ktorý pre vás vytvoríme bude obsahovať najmodernejšie používané internetové technológie, vrátane SEO optimalizácie. Ponúkame aj SEM marketing, čiže Google vyhľadávač prípadne iné vyhľadávače budú na vašej strane.

 

Nešpecializujeme sa len na programovanie webových aplikácií . Potrebujete vytvoriť napríklad Windows aplikáciu, .NET aplikáciu - program alebo aplikáciu do mobilu pre Android, iOS (Apple produkty) prípadne Windows mobilnú aplikáciu. Vieme naprogramovať riešenia pre čo vašu najväčšiu spokojnosť.

 

O nás

Webové stránky a portálové riešenia

Webové stránky a portálové riešenia Chcete prezentovať vašu firmu, živnosť alebo organizáciu. Vytvoríme riešenie šité presne pre vás. Pomocou implementovaného CMS TYPO3 systému si budete môcť sami jednoducho a kedykoľvek editovať obsah na vašej stránke, tiež aj vzhľad.

Grafika a dizajn

Grafika a dizajn Kvalitná grafika a priehľadný dizajn je nevyhnutným faktorom pomocou ktorých oslovíte zákazníkov a odlíšite sa od konkurencie. V pripade požiadaviek vieme pripraviť aj reklamné a tlačové grafické materiály. Navrhneme grafiku určenú pre responzívne weby.

Eshop aplikácie

Eshop aplikácie Elektronický obchod je v súčastnosti najdynamickejšia oblasť obchodu. Dobre navrhnutou Eshop aplikáciou podporíte predaj aj v kamenných predajniach. Implementácia úhrady tovarov cez rôzne online bankové platby je samozrejmosťou. Flexibilné riešenia podľa najrôznejších potrieb.

Servis vašich stránok

Servis vašich stránok Nie ste spokojný s firmou alebo web vývojárom, ktorý sa stará o vaše IT služby? Vykonáme servis vašej súčasnej web stránky profesionálne a za prijateľné ceny. Veľmi radi naprogramujeme vaše nápady. Neostávajte pri neefektívnych riešeniach. Špecifická realizácia na kľúč, ktorú možno už neodkladne potrebujete.

SEO optimalizácia, SEM a reklama

SEO optimalizácia, SEM a reklama SEO optimalizácia predbehne vašu internetovú stránku v svetových internetových vyhľadávačoch. Napr. aktuálne optimalizujeme výraz seminárka. Sprostredkujeme pre vás i reklamnú prezentáciu (SEM - Search Engine Marketing) vo vyhľadávačoch a reklamu na stránkach.

Prípadové štúdie a intranetové aplikácie

Prípadové štúdie a intranetové aplikácie Máte pocit, že firemné procesy a komunikácia vašej organizácie s okolím viazne? Na vašu žiadosť zrealizujeme kompletnú analýzu organizácie, oblasť pôsobenia a konkurenciu pre zefektívnenie činnosti. Intranetová aplikácia môže veľmi zefektívniť firemné procesy.

Viac informácii o našich službách

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať? Napíšte nám.

Kontaktujte nás

* - povinné údaje

Kontakt

Emder s.r.o.

Adresa:

Telefón:

Email:

Skype: